
Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images






Wholesale Women's Casual Geometric Stainless Steel Necklace With 18K Real Gold Pvd Furnace Vacuum Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |























