
Wholesale Women's Casual Heartshaped Real Gold Plated Environmentally Friendly Copper Ring Jewelry
Wholesale Women's Casual Heartshaped Real Gold Plated Environmentally Friendly Copper Ring Jewelry
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images








Wholesale Women's Casual Heartshaped Real Gold Plated Environmentally Friendly Copper Ring Jewelry
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























