
Wholesale Women's Casual Minimalist Geometric Dropshaped Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings Jewelry Accessories
Wholesale Women's Casual Minimalist Geometric Dropshaped Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings Jewelry Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 6g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images





Wholesale Women's Casual Minimalist Geometric Dropshaped Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings Jewelry Accessories
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 6g |























