
Wholesale Women's Casual Minimalist Goldplated Stainless Steel Star Pendant O Word Chain Necklace
Wholesale Women's Casual Minimalist Goldplated Stainless Steel Star Pendant O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 23g |
More Images






Wholesale Women's Casual Minimalist Goldplated Stainless Steel Star Pendant O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 23g |























