
Wholesale Women's Casual Punk Hiphop Doublelayer Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated Geometric
Wholesale Women's Casual Punk Hiphop Doublelayer Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated Geometric
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $6.14
-65%$6.14
$2.15More Images





Wholesale Women's Casual Punk Hiphop Doublelayer Snake Chain Necklace Stainless Steel 18K Real Gold Plated Geometric
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























