
Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Heart Shape Insect Pattern Pearl Strand Beaded Chain Necklace With Imitation Pearl Tassel Pendant
Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Heart Shape Insect Pattern Pearl Strand Beaded Chain Necklace With Imitation Pearl Tassel Pendant
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images






Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Heart Shape Insect Pattern Pearl Strand Beaded Chain Necklace With Imitation Pearl Tassel Pendant
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























