
Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Heart Shape O Word Chain Clavicle Chain Jewelry
Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Heart Shape O Word Chain Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $3.54
-65%$3.54
$1.24More Images







Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Heart Shape O Word Chain Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























