🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Leaf Open Ring Hand Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
$1.46
Original: $4.17
-65%Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Leaf Open Ring Hand Jewelry—
$4.17
$1.46More Images





Wholesale Women's Casual Stainless Steel Electroplated Leaf Open Ring Hand Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Leaves |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |























