
Wholesale Women's Casual Style Goldplated Stainless Steel Heartshaped Flower Pattern Pendant Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Casual Style Goldplated Stainless Steel Heartshaped Flower Pattern Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
More Images




Wholesale Women's Casual Style Goldplated Stainless Steel Heartshaped Flower Pattern Pendant Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Casual Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























