
Wholesale Women's Chic Big Red Lip Cherry Star Bee Pendant Goldplated Stainless Steel Ochain Necklace
Wholesale Women's Chic Big Red Lip Cherry Star Bee Pendant Goldplated Stainless Steel Ochain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Chic Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 23g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images




Wholesale Women's Chic Big Red Lip Cherry Star Bee Pendant Goldplated Stainless Steel Ochain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Chic Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Chic Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 23g |























