
Wholesale Women's Chic Minimalist Retro Multielement Gold Electroplated Stainless Steel Flash O Chain Star Heart Square Relief Starfish Necklace
Wholesale Women's Chic Minimalist Retro Multielement Gold Electroplated Stainless Steel Flash O Chain Star Heart Square Relief Starfish Necklace
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Chic Style,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images




Wholesale Women's Chic Minimalist Retro Multielement Gold Electroplated Stainless Steel Flash O Chain Star Heart Square Relief Starfish Necklace
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Chic Style,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Chic Style,Minimalist |
| Weight | 30g |























