
Wholesale Women's Chic Style Animal Zodiac Spiral Conch Scallop Sun Stainless Steel Goldplated Pendant Necklace With Rope Chain
Wholesale Women's Chic Style Animal Zodiac Spiral Conch Scallop Sun Stainless Steel Goldplated Pendant Necklace With Rope Chain
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Chic Style,Animals |
| Weight | 12g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images








Wholesale Women's Chic Style Animal Zodiac Spiral Conch Scallop Sun Stainless Steel Goldplated Pendant Necklace With Rope Chain
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Chic Style,Animals |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Chic Style,Animals |
| Weight | 12g |























