
Wholesale Women's Chic Style Geometric And Flower Inlay Titanium Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images




Wholesale Women's Chic Style Geometric And Flower Inlay Titanium Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























