🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Chic Style Gold Electroplated Hollow Heart Shape Pearl Pendant Stainless Steel Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Chic Style Gold Electroplated Hollow Heart Shape Pearl Pendant Stainless Steel Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
$3.88
Wholesale Women's Chic Style Gold Electroplated Hollow Heart Shape Pearl Pendant Stainless Steel Necklace With Flat Cross Chain—
$3.88
More Images




Wholesale Women's Chic Style Gold Electroplated Hollow Heart Shape Pearl Pendant Stainless Steel Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























