
Wholesale Women's Chic Style Goldplated Heart Shape Stainless Steel Flash O Chain Clavicle Necklace With Heart Bow Pendant
Wholesale Women's Chic Style Goldplated Heart Shape Stainless Steel Flash O Chain Clavicle Necklace With Heart Bow Pendant
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images




Wholesale Women's Chic Style Goldplated Heart Shape Stainless Steel Flash O Chain Clavicle Necklace With Heart Bow Pendant
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























