
Wholesale Women's Chic Style Stainless Steel Heart Shape Electroplated Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's Chic Style Stainless Steel Heart Shape Electroplated Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images




Wholesale Women's Chic Style Stainless Steel Heart Shape Electroplated Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























