
Wholesale Women's Colorful Enamel Geometric Cross Pendant Necklace With 18K Real Gold Plating Stainless Steel
Wholesale Women's Colorful Enamel Geometric Cross Pendant Necklace With 18K Real Gold Plating Stainless Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images





Wholesale Women's Colorful Enamel Geometric Cross Pendant Necklace With 18K Real Gold Plating Stainless Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 22g |























