🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Copper Moon Pendant Necklace With Ochain 18K Gold Electroplated Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Moon |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
$3.94
Wholesale Women's Copper Moon Pendant Necklace With Ochain 18K Gold Electroplated Jewelry—
$3.94
More Images




Wholesale Women's Copper Moon Pendant Necklace With Ochain 18K Gold Electroplated Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Moon |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Moon |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 5g |























