🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Copper Zircon Fruitshaped Ring 18K Gold Plated Inlaid With Gold Light Luxury Geometric Style Accessories
Wholesale Women's Copper Zircon Fruitshaped Ring 18K Gold Plated Inlaid With Gold Light Luxury Geometric Style Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Select Color
Select Spec
From $0.44
Original: $1.27
-65%Wholesale Women's Copper Zircon Fruitshaped Ring 18K Gold Plated Inlaid With Gold Light Luxury Geometric Style Accessories—
$1.27
$0.44More Images


















Wholesale Women's Copper Zircon Fruitshaped Ring 18K Gold Plated Inlaid With Gold Light Luxury Geometric Style Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Fruit |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























