
Wholesale Women's Creamy Sweet Girl Style Insect Pattern Stainless Steel Electroplated Beaded Chain Necklace With Round Oil Drop Butterfly Pendant
Wholesale Women's Creamy Sweet Girl Style Insect Pattern Stainless Steel Electroplated Beaded Chain Necklace With Round Oil Drop Butterfly Pendant
| Chain Style | Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animals |
| Weight | 11g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images




Wholesale Women's Creamy Sweet Girl Style Insect Pattern Stainless Steel Electroplated Beaded Chain Necklace With Round Oil Drop Butterfly Pendant
| Chain Style | Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animals |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animals |
| Weight | 11g |























