
Wholesale Women's Creamy Sweet Minimalist Star Pattern Stainless Steel Goldplated Pendant Necklace
Wholesale Women's Creamy Sweet Minimalist Star Pattern Stainless Steel Goldplated Pendant Necklace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Creamy Sweet Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images




Wholesale Women's Creamy Sweet Minimalist Star Pattern Stainless Steel Goldplated Pendant Necklace
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Creamy Sweet Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Creamy Sweet Style,Minimalist |
| Weight | 14g |























