
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Bow Tie Pattern Square Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With O Word Chain
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Bow Tie Pattern Square Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Wholesale Women's Creamy Sweet Style Bow Tie Pattern Square Goldplated Stainless Steel Pendant Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 26g |























