
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Electroplated Stainless Steel Insect Pattern Butterfly Pendant Necklace With Cross Round Chain
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Electroplated Stainless Steel Insect Pattern Butterfly Pendant Necklace With Cross Round Chain
| Chain Style | Cross Round Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Creamy Sweet Style,Minimalist |
| Weight | 27g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images




Wholesale Women's Creamy Sweet Style Electroplated Stainless Steel Insect Pattern Butterfly Pendant Necklace With Cross Round Chain
| Chain Style | Cross Round Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Creamy Sweet Style,Minimalist |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Round Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Creamy Sweet Style,Minimalist |
| Weight | 27g |























