
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Heart Shape Cartoon Multielement Oil Dripping Love Eyes Letter Round Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace With Flat Cross Chain
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Heart Shape Cartoon Multielement Oil Dripping Love Eyes Letter Round Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images




Wholesale Women's Creamy Sweet Style Heart Shape Cartoon Multielement Oil Dripping Love Eyes Letter Round Pendant Stainless Steel Electroplated Necklace With Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























