
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Chain Necklace
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images




Wholesale Women's Creamy Sweet Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Pendant Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























