
Wholesale Women's Crossroads Chain Necklace With Rhombus Pendant In Titanium Steel And Copper Zircon Gold Plated Light Luxury Geometric Style
Wholesale Women's Crossroads Chain Necklace With Rhombus Pendant In Titanium Steel And Copper Zircon Gold Plated Light Luxury Geometric Style
| 452 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Crossroads |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Rhombus |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images




Wholesale Women's Crossroads Chain Necklace With Rhombus Pendant In Titanium Steel And Copper Zircon Gold Plated Light Luxury Geometric Style
| 452 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Crossroads |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Rhombus |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 452 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Crossroads |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Rhombus |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























