
Wholesale Women's Cute Geometric And Floral Patterned Stainless Steel Electroplated Bracelet Jewelry
Wholesale Women's Cute Geometric And Floral Patterned Stainless Steel Electroplated Bracelet Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemorative |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $6.16
-65%$6.16
$2.16More Images





Wholesale Women's Cute Geometric And Floral Patterned Stainless Steel Electroplated Bracelet Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemorative |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemorative |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |























