
Wholesale Women's Cute Geometric And Heartshaped Electroplated Stainless Steel Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $5.41
-65%$5.41
$1.89More Images







Wholesale Women's Cute Geometric And Heartshaped Electroplated Stainless Steel Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























