
Wholesale Women's Doublelayer Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace With Snake And Beaded Chains
Wholesale Women's Doublelayer Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace With Snake And Beaded Chains
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $4.80
-65%$4.80
$1.68More Images





Wholesale Women's Doublelayer Geometric Stainless Steel Electroplated Necklace With Snake And Beaded Chains
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























