
Wholesale Women's Dripping Oil Fruit Shape Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Cherry Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Cherry Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Fruit |
| Style | Vacation Style,Fruit,Food |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images








Wholesale Women's Dripping Oil Fruit Shape Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Cherry Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Cherry Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Fruit |
| Style | Vacation Style,Fruit,Food |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Cherry Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Cherry Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Fruit |
| Style | Vacation Style,Fruit,Food |
| Weight | 1g |























