
Wholesale Women's Drop Shape Titanium Steel Electroplated Fashion Geometry Ochain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images





Wholesale Women's Drop Shape Titanium Steel Electroplated Fashion Geometry Ochain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 1g |























