
Wholesale Women's Electroplated 18K Gold Geometric Stainless Steel Bracelet Ring Accessories
Wholesale Women's Electroplated 18K Gold Geometric Stainless Steel Bracelet Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Lines,Geometric Shape |
| Processing Technology | Electroplated 18K Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.47
-65%$3.47
$1.21More Images






Wholesale Women's Electroplated 18K Gold Geometric Stainless Steel Bracelet Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Lines,Geometric Shape |
| Processing Technology | Electroplated 18K Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Lines,Geometric Shape |
| Processing Technology | Electroplated 18K Gold |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























