
Wholesale Women's Electroplated Environmentally Friendly Copper Bow Tie Micropaved Zircon Earrings
Wholesale Women's Electroplated Environmentally Friendly Copper Bow Tie Micropaved Zircon Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images





Wholesale Women's Electroplated Environmentally Friendly Copper Bow Tie Micropaved Zircon Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























