
Wholesale Women's Electroplated Geometric Drop Shape Stainless Steel Jewelry Earrings Bracelets Rings
Wholesale Women's Electroplated Geometric Drop Shape Stainless Steel Jewelry Earrings Bracelets Rings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $2.64
-65%$2.64
$0.92More Images













Wholesale Women's Electroplated Geometric Drop Shape Stainless Steel Jewelry Earrings Bracelets Rings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 15g |























