
Wholesale Women's Electroplated Geometric Stainless Steel Ear Clips And Earrings Ins Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Product |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images




Wholesale Women's Electroplated Geometric Stainless Steel Ear Clips And Earrings Ins Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Product |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | New Product |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 15g |























