
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heart Pendant Necklace In Ins Style And Minimalist Design
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heart Pendant Necklace In Ins Style And Minimalist Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $8.13
-65%$8.13
$2.85More Images





Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Heart Pendant Necklace In Ins Style And Minimalist Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























