
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Four Leaf Clover Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Four Leaf Clover |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $7.25
-65%$7.25
$2.54More Images





Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Four Leaf Clover Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Four Leaf Clover |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Four Leaf Clover |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























