
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Hand Jewelry With Starfish Shell Conch Heart Shape Star Geometric Animals Zodiac Bracelet
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Hand Jewelry With Starfish Shell Conch Heart Shape Star Geometric Animals Zodiac Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 26g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images










Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Hand Jewelry With Starfish Shell Conch Heart Shape Star Geometric Animals Zodiac Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend,Employee Benefits |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 26g |























