
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Heartshaped And Geometric Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend,Anniversary Celebration |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images




Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Heartshaped And Geometric Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend,Anniversary Celebration |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend,Anniversary Celebration |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























