
Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Snake Bone Chain Fourpetal Flower Necklace
| Attribute 1 | Oil Dripping Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Wholesale Women's Electroplated Stainless Steel Snake Bone Chain Fourpetal Flower Necklace
| Attribute 1 | Oil Dripping Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Oil Dripping Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























