
Wholesale Women's Electroplated Titanium Steel And Stainless Steel Flower Necklace With Flat Snake Chain
Wholesale Women's Electroplated Titanium Steel And Stainless Steel Flower Necklace With Flat Snake Chain
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Flat Snake Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Chinese Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images





Wholesale Women's Electroplated Titanium Steel And Stainless Steel Flower Necklace With Flat Snake Chain
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Flat Snake Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Chinese Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Chain Style | Flat Snake Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Chinese Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























