
Wholesale Women's Exaggerated Minimalist Ins Style Hammered Star Pendant Necklace With Heavy Chain 18K Real Gold Plated Stainless Steel
Wholesale Women's Exaggerated Minimalist Ins Style Hammered Star Pendant Necklace With Heavy Chain 18K Real Gold Plated Stainless Steel
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Women's Exaggerated Minimalist Ins Style Hammered Star Pendant Necklace With Heavy Chain 18K Real Gold Plated Stainless Steel
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 50g |























