
Wholesale Women's Exquisite Light Luxury Highend Electroplated Stainless Steel And 18K Heart Shape And Geometric Bracelet With Inlaid Zircon Design
Wholesale Women's Exquisite Light Luxury Highend Electroplated Stainless Steel And 18K Heart Shape And Geometric Bracelet With Inlaid Zircon Design
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
More Images








Wholesale Women's Exquisite Light Luxury Highend Electroplated Stainless Steel And 18K Heart Shape And Geometric Bracelet With Inlaid Zircon Design
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























