
Wholesale Women's Fairy Style Geometric And Heart Shape Dripping Oil Stainless Steel Earrings
Wholesale Women's Fairy Style Geometric And Heart Shape Dripping Oil Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images






Wholesale Women's Fairy Style Geometric And Heart Shape Dripping Oil Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























