
Wholesale Women's Fairy Style Heart Water Drop Bell Pattern Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Jewelry Set
Wholesale Women's Fairy Style Heart Water Drop Bell Pattern Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Jewelry Set
| Attribute 1 | Stainless Steel Jewelry |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Bracelet |
| Attribute 3 | Love Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.64
-65%$2.64
$0.92More Images







Wholesale Women's Fairy Style Heart Water Drop Bell Pattern Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Jewelry Set
| Attribute 1 | Stainless Steel Jewelry |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Bracelet |
| Attribute 3 | Love Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Jewelry |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Bracelet |
| Attribute 3 | Love Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























