
Wholesale Women's Fairy Style Oil Dripping Flower Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Fairy Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images







Wholesale Women's Fairy Style Oil Dripping Flower Stainless Steel Earrings
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Fairy Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Fairy Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |























