
Wholesale Women's Fashion Elegant Retro Pearl Cross Oval Relief Saint Crown Roman Numerals Pattern Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace And Hand Jewelry Set
Wholesale Women's Fashion Elegant Retro Pearl Cross Oval Relief Saint Crown Roman Numerals Pattern Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace And Hand Jewelry Set
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images






Wholesale Women's Fashion Elegant Retro Pearl Cross Oval Relief Saint Crown Roman Numerals Pattern Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace And Hand Jewelry Set
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























