
Wholesale Women's Fashion Geometric Butterfly Tassel Clavicle Chain Stainless Steel Electroplated Yshaped Chain
Wholesale Women's Fashion Geometric Butterfly Tassel Clavicle Chain Stainless Steel Electroplated Yshaped Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images






Wholesale Women's Fashion Geometric Butterfly Tassel Clavicle Chain Stainless Steel Electroplated Yshaped Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























