
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel And Agate Motherofpearl Hollow Love Clavicle Chain Necklace Inlaid With Zircon Electroplated
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel And Agate Motherofpearl Hollow Love Clavicle Chain Necklace Inlaid With Zircon Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images





Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel And Agate Motherofpearl Hollow Love Clavicle Chain Necklace Inlaid With Zircon Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























