
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Ball Chain Sweater Chain With 18K Gold Plated Inlaid Artificial Gemstones And Semiprecious Stones Jewelry
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Ball Chain Sweater Chain With 18K Gold Plated Inlaid Artificial Gemstones And Semiprecious Stones Jewelry
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Gold-Plated Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Commemorative,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 30g |
Original: $4.26
-65%$4.26
$1.49More Images








Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Ball Chain Sweater Chain With 18K Gold Plated Inlaid Artificial Gemstones And Semiprecious Stones Jewelry
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Gold-Plated Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Commemorative,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Gold-Plated Inlaid Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Commemorative,Employee Benefits |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 30g |























